DISTRIBUIȚI
Site-ul bratu-marian.ro vă prezintă evenimentele sportive ce vor putea fi urmărite pe micul ecran dunimică , 13 ianuarie 2019 .

DIGI Sport 1

13:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Atletico Madrid – Levante
15:00 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial 2019 ~ Macedonia – Bahrain
17:15 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Athletic Bilbao – Sevilla
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ FC Barcelona – Eibar
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Betis – Real Madrid

DIGI Sport 2

17:30 ~ HANDBAL : EHF Cup ~ Magura Cisnadie – Bietgheim
19:00 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial 2019 ~ Ungaria – Angola
22:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ Marseille – Monaco

DIGI Sport 3

16:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ Nantes – Rennes
18:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ Toulouse – Strasbourg
20:00 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial 2019 ~ Spania – Islanda

DIGI Sport 4

16:30 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial 2019 ~ Quatar – Egipt
18:00 ~ BASCHET : Liga Națională ~ CSM CSU Oradea – BCMU Pitesti
19:45 ~ BASCHET : Liga Națională ~ Dinamo – Steaua
21:30 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial 2019 ~ Suedia – Argentina

Look Sport

16:00 ~ FOTBAL : Italia – Cupă ~ Torino – Fiorentina
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Cupă ~ Internazionale – Benevento

Look Plus

21:45 ~ FOTBAL : Italia – Cupă ~ Napoli – Sassuolo

EuroSport 1

11:15 ~ SCHI ALPIN ~ Cupa Mondială, la Adelboden, în Elveţia
12:30 ~ BIATLON ~ Cupa Mondială, la Oberhof, în Germania
14:15 ~ SCHI ALPIN ~ Cupa Mondială, la Adelboden, în Elveţia
15:30 ~ BIATLON ~ Cupa Mondială, la Oberhof, în Germania
17:45 ~ SĂRITURI CU SCHIURILE ~ Cupa Mondială, la Val di Fiemme, în Italia
20:45 ~ SNOOKER ~ Mastersul de la Londra, Regatul Unit

EuroSport 2

10:50 ~ COMBINATA NORDICĂ ~ Cupa Mondială, la Val di Fiemme, în Italia
13:30 ~ SCHI FOND ~ Cupa Mondială, la Dresden, în Germania
15:00 ~ SNOOKER ~ Mastersul de la Londra, Regatul Unit

Telekom Sport 1

00:00 ~ BASCHET : USA – NBA ~ Miami – Memphos
13:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Atletico Madrid – Levante
16:15 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Everton – Bournemouth
18:30 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Tottenham – Manchester United
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Betis – Real Madrid

Telekom Sport 2

17:15 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Athletic Bilbao – Sevilla
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ FC Barcelona – Eibar
21:30 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial 2019 ~ Suedia – Argentina

Telekom Sport 3

17:30 ~ HANDBAL : EHF Cup ~ Magura Cisnadie – Bietgheim
20:00 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial 2019 ~ Spania – Islanda

Telekom Sport 4

16:30 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial 2019 ~ Quatar – Egipt
22:30 ~ BASCHET : USA – NBA ~ Atlanta – Milwaukee

Lasă un răspuns