DISTRIBUIȚI

DIGI Sport 1

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Farul Constanța – FC Argeș
14:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Daco-Getica – Petrolul Ploiești
16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Parma – Lazio Roma
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Gaz Metan Medias – FC Botosani
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Universitatea Craiova – FCSB

DIGI Sport 2

12:00 ~ TENIS : WTA – Turneul Campioanelor  ~ Petra Kvitova – Elina Svitolina
14:30 ~ TENIS : WTA – Turneul Campioanelor  ~ Caroline Wozniacki – Karolina Pliskova
16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Hertha Berlin – Freiburg
21:00 ~ FORMULA 1 : Marele Premiu al Statelor Unite (Cursa)

DIGI Sport 3

13:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Rayo Vallecano – Getafe
16:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Antwerp (Belgia)  ~ Kyle Edmund – Gael Monfils
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Fiorentina – Cagliari
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Inter Milan – AC Milan

DIGI Sport 4

13:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Frosinone – Empoli
16:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ Montpellier – Bordeaux
18:00 ~ HANDBAL (EHF Champions League) ~ Bietigheim – FTC-Rail Cargo Hungaria
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Huesca – Espanyol
22:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ Nice – Marseille

Look Sport

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Farul Constanța – FC Argeș
14:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Daco-Getica – Petrolul Ploiești
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Gaz Metan Medias – FC Botosani

Look Plus

21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Universitatea Craiova – FCSB

Telekom Sport 1

16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Parma – Lazio
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Gaz Metan Medias – FC Botosani
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Universitatea Craiova – FCSB

Telekom Sport 2

13:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Rayo Vallecano – Getafe
16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Bologna – Torino
18:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Everton – Crystal Palace
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Inter Milan – AC Milan

Telekom Sport 3

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Farul Constanța – FC Argeș
14:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Daco-Getica – Petrolul Ploiești
16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Chievo – Atalanta
19:00 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Monchengladbach – Mainz
21:00 ~ FORMULA 1 : Marele Premiu al Statelor Unite (Cursa)

Telekom Sport 4

16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Hertha Berlin – Freiburg
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Fiorentina – Cagliari
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Betis – Valladolid

EuroSport 1

06:00 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
07:30 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
12:00 ~ TENIS DE MASĂ : Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
14:45 ~ SNOOKER : Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
18:00 ~ CICLISM : Cupa Mondială pe velodrom, la Saint Quentin
20:45 ~ SNOOKER : Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit

EuroSport 2

Nu există transmisiuni LIVE

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns