DISTRIBUIȚI
Duminică 23 septembrie 2018 , vom avea o zi plină de transmisi în direct , pe canalele TV din România , iubitorii sportului pot urmări sporturi precum : Motociclism , Judo , Călărie , Tenis de masă , Handbal (EHF Champions League) , Turneul de Tenis de la Wuhan din China și mult fotbal din campionate precum România – Liga 1 și Liga a II a , Spania – La Liga , Germania – Bundesliga , Italia – Serie A , Franța – Ligue 1 și Anglia – Premier League .

Pentru a urmări live-online , pe internet evenimentele prezentate mai jos , faceți click pe canalul TV ce transmite evenimentul !

EuroSport 1

09:30 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Aragon
16:05 ~ CICLISM : Campionatul Mondial pe şosea, în Austria
18:30 ~ JUDO : Campionatul Mondial, la Baku, în Azerbaidjan
19:30 ~ CĂLĂRIE : Campionatele Mondiale Ecvestre FEI

EuroSport 2

11:30 ~ TENIS DE MASĂ : Campionatul European, la Alicante, în Spania
13:30 ~ TENIS DE MASĂ : Campionatul European, la Alicante, în Spania
16:30 ~ TENIS DE MASĂ : Campionatul European, la Alicante, în Spania
18:30 ~ TENIS DE MASĂ : Campionatul European, la Alicante, în Spania

Look Sport

11:00 ~ FOTBAL (România – Liga a II a) FC Chindia Târgoviște – SSC Farul Constanța
13:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Levante – Sevilla
16:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Bologna – AS Roma
18:00 ~ FOTBAL (România – Liga a II a) FC Universitatea Cluj – FC Petrolul Ploiești
21:30 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Frosinone – Juventus

Look Plus

13:30 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Torino – Napoli
21:00 ~ FOTBAL (România – Liga 1) FCSB – CS Dunărea Călărași

Telekom Sport 1

13:30 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Torino – Napoli
15:30 ~ FOTBAL (Anglia – Premier League) West Ham United – Chelsea
18:00 ~ FOTBAL (România – Liga a II a) FC Universitatea Cluj – FC Petrolul Ploiești
21:00 ~ FOTBAL (România – Liga 1) FCSB – CS Dunărea Călărași

Telekom Sport 2

13:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Levante – Sevilla
16:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Bologna – AS Roma
18:00 ~ FOTBAL (Anglia – Premier League) Arsenal – Everton
21:30 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Frosinone – Juventus

Telekom Sport 3

16:30 ~ FOTBAL (Germania – Bundesliga) Leverkusen – Mainz
19:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) AC Milan – Atalanta
21:45 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) FC Barcelona – Girona

Telekom Sport 4

16:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Lazio Roma – Genoa
19:00 ~ FOTBAL (Germania – Bundesliga) Frankfurt – Leipzig

DIGI Sport 1

11:00 ~ FOTBAL (România – Liga a II a) FC Chindia Târgoviște – SSC Farul Constanța
13:30 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Torino – Napoli
16:00 ~ FOTBAL (Franța – Ligue 1) Rennes – PSG
18:00 ~ FOTBAL (România – Liga a II a) FC Universitatea Cluj – FC Petrolul Ploiești
21:00 ~ FOTBAL (România – Liga 1) FCSB – CS Dunărea Călărași

DIGI Sport 2

08:00 ~ TENIS (China – Wuhan) Julia GOERGES – Marketa VONDROUSOVA
10:00 ~ TENIS (China – Wuhan) Lesia TSURENKO – Daria KASATKINA
12:00 ~ TENIS (China – Wuhan) Elise MERTENS – Aliaksandra SASNOVICH
14:30 ~ TENIS (China – Wuhan) Samantha STOSUR – Shuai ZHANG
16:30 ~ TENIS (China – Wuhan) Anett KONTAVEIT – Sloane STEPHENS
19:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) AC Milan – Atalanta
21:45 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) FC Barcelona – Girona

DIGI Sport 3

06:00 ~ TENIS (China – Wuhan) Saisai ZHENG – Danielle COLLINS
08:00 ~ TENIS (China – Wuhan) Ajla TOMLJANOVIC – Kiki BERTENS
13:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Levante – Sevilla
15:00 ~ TENIS (China – Wuhan) Dragos DIMA – Jelle SELS
17:15 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Villarreal – Valencia
18:30 ~ FOTBAL (Germania – Bundesliga) Frankfurt – Leipzig
21:30 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Frosinone – Juventus

DIGI Sport 4

16:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Bologna – AS Roma
18:00 ~ HANDBAL (EHF Champions League ) PSG – Celje
20:00 ~ HANDBAL (EHF Champions League ) Pick Szeged – Nantes
22:00 ~ FOTBAL (Franța – Ligue 1) Lyon – Marseille

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns