DISTRIBUIȚI

 

DIGI Sport 1

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ UTA Arad – Universitatea Cluj
16:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Dunarea Calarasi – FC Viitorul
18:30 ~ HANDBAL : EHF Champions League ~ CSM Bucuresti – Vipers Kristiansland
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FCSB – Astra Giurgiu

DIGI Sport 2

13:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~  Lazio Roma – SPAL
15:30 ~ HANDBAL : EHF Champions League ~ FTC-Rail Cargo Hungaria – Bietigheim
17:15 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Villarreal – Levante
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Real Sociedad – Sevilla
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~  Udinese – AC Milan

DIGI Sport 3

16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~  Sampdoria – Torino
18:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~  Saint-Etienne – Angers
20:00 ~ HANDBAL : EHF Champions League ~ Barcelona – Kielce
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Betis – Celta Vigo

DIGI Sport 4

13:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Eibar – Alaves
16:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Paris (Franța) ~ Karen Khachanov – Novak Djokovic
19:00 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Mainz – Werder Bremen
22:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~  Montpellier – Marseille

Look Sport

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ UTA Arad – Universitatea Cluj
16:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Dunarea Calarasi – FC Viitorul
18:00 ~ FOTBAL : Turcia – SuperLig ~ Trabzonspor – Bursaspor

Look Plus

21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FCSB – Astra Giurgiu

EuroSport 1

06:00 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
07:15 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
08:45 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
10:00 ~ SNOOKER : Campionatul Internaţional, la Daqing, în China
00:30 ~ FOTBAL : Statele Unite – MLS ~ Portland Timbers – Seattle Sounders FC

EuroSport 2

08:00 ~ CICLISM : Criteriul Saitama
13:25 ~ SNOOKER : Campionatul Internaţional, la Daqing, în China
18:00 ~ SCHI ACROBATIC : Cupa Mondială FIS, la Modena, în Italia

Telekom Sport 1

16:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Dunarea Calarasi – FC Viitorul
18:30 ~ HANDBAL : EHF Champions League ~ CSM Bucuresti – Vipers Kristiansland
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FCSB – Astra Giurgiu

Telekom Sport 2

13:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~  Lazio Roma – SPAL
15:30 ~ HANDBAL : EHF Champions League ~ FTC-Rail Cargo Hungaria – Bietigheim
17:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Manchester City – Southampton
19:00 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Mainz – Werder Bremen
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~  Udinese – AC Milan

Telekom Sport 3

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ UTA Arad – Universitatea Cluj
16:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Paris (Franța) ~ Karen Khachanov – Novak Djokovic
18:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Chelsea – Crystal Palace
20:00 ~ HANDBAL : EHF Champions League ~ Buducnost – Metz
22:30 ~ BASCHET : Statele Unite – NBA ~ Milwaukee – Sacramento

Telekom Sport 4

16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~  Sampdoria – Torino
18:00 ~ FOTBAL : Cehia – 1. Liga ~  Sparta Praga – Slavia Praga
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Betis – Celta Vigo

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns