DISTRIBUIȚI
Mai jos vă prezentăm toate evenimentele sportive ce vor fi transmise în direct pe canalele tv din România !

DIGI Sport 1

08:00 ~ FORMULA 1 : Cursa / Marele Premiu al Japoniei
11:30 ~ TENIS : WTA – Beijing (China) Anastasija Sevastova – Caroline Wozniacki
14:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Dunarea Calarasi – FC Voluntari
16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Lazio Roma – Fiorentina
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Sepsi Sfantu Gheorghe – Gaz Metan Medias
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FCSB – Concordia Chiajna

DIGI Sport 2

08:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Daniil Medvedev – Kei Nishikori
12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Universitatea Cluj – Daco-Getica
14:30 ~ TENIS : ATP – Beijing (China) Juan-Martin Del Potro – Nikoloz Basilashvili
17:15 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Atletico Madrid – Betis Sevilla
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Sevilla – Celta Vigo
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Valencia – FC Barcelona

DIGI Sport 3

13:00 ~ HANDBAL (EHF Cup – Preliminar) Steaua – Maccabi Srugo Rishon Lezio
14:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Freiburg – Leverkusen
16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Hoffenheim – Frankfurt
19:00 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Leipzig – Nurnberg
22:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ PSG – Lyon

DIGI Sport 4

13:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Genoa – Parma
16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ AC Milan – Chievo
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Napoli – Sassuolo
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Spal – Inter Milan

Look Sport

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Universitatea Cluj – Daco-Getica
14:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Dunarea Calarasi – FC Voluntari
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Sepsi Sfantu Gheorghe – Gaz Metan Medias
20:30 ~ FOTBAL : Turcia – SuperLig ~ Konyaspor – Besiktas

Look Plus

21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FCSB – Concordia Chiajna

Telekom Sport 1

08:00 ~ FORMULA 1 : Cursa / Marele Premiu al Japoniei
12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Universitatea Cluj – Daco-Getica
14:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Dunarea Calarasi – FC Voluntari
16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Lazio Roma – Fiorentina
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Sepsi Sfantu Gheorghe – Gaz Metan Medias
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FCSB – Concordia Chiajna

Telekom Sport 2

14:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Fulham – Arsenal
16:15 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Southampton – Chelsea
18:30 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ FC Liverpool – Manchester City
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Valencia – FC Barcelona

Telekom Sport 3

13:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Genoa – Parma
16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ AC Milan – Chievo
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Napoli – Sassuolo
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Spal – Inter Milan

Telekom Sport 4

14:30 ~ TENIS : ATP – Beijing (China) Juan-Martin Del Potro – Nikoloz Basilashvili
17:15 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Atletico Madrid – Betis Sevilla
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Sevilla – Celta Vigo

EuroSport 1

16:15 ~ CICLISM : Clasica Paris – Tours, în Franţa
19:55 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia

EuroSport 2

13:55 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia
20:00 ~ FOTBAL : Statele Unite – MLS ~ DC United – Chicago Fire
23:00 ~ MOTOCROS  ~ Campionatul Mondial , în Statele Unite

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns