DISTRIBUIȚI
Pentru ziua de joi , 27 septembrie 2018 , canalele TV din România , vor transmite în direct ultimele trei partide din Cupa României la fotbal , meciuri din campionatul italian – Serie A dar și din La Liga , înafară de fotbal pe DIGI Sport puteți urmări cele două turnee de tenis , de la Tashkent (Uzbekistan ) și de la Wuhan (China) . Pe eurosport iubitorii ciclismului pot vedea Campionatul Mondial pe șosea ce se desfășoară în Austria , iar eurosport 2 va transmite două dueluri din snooker-ul chinez .

DIGI Sport 1

16:00 ~ FOTBAL (Cupa României) Luceafărul Oradea – Astra Giurgiu
18:45 ~ FOTBAL (Cupa României) Rapid Bucuresti – Turris Oltul Turnu Măgurele
21:30 ~ FOTBAL (Cupa României) Unirea Alba Iulia vs. FCSB

DIGI Sport 2

08:00 ~ TENIS (Uzbekistan – Tashkent) Kateryna Kozlova – Anna Karolina Schmiedlova
09:30 ~ TENIS (China – Wuhan) Ashleigh Barty – Anastasia Pavlyuchenkova
11:00 ~ TENIS (China – Wuhan) Qiang Wang – Monica Puig
13:00 ~ TENIS (China – Wuhan) Dominika Cibulkova – Aryna Sabalenka
13:00 ~ TENIS (China – Wuhan) Anett Kontaveit – Katerina Siniakova
20:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Spal – Sassuolo
22:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Empoli – AC Milan

DIGI Sport 3

21:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Alaves – Getafe

DIGI Sport 4

08:00 ~ TENIS (Uzbekistan – Tashkent) Kateryna Kozlova – Anna Karolina Schmiedlova
09:30 ~ TENIS (Uzbekistan – Tashkent) Anastasia Potapova – Dalila Jakupovic
11:00 ~ TENIS (Uzbekistan – Tashkent) Mona Barthel – Vera Lapko
12:30 ~ TENIS (Uzbekistan – Tashkent) Margarita Gasparyan – Fanny Stollar
21:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Valladolid – Levante
23:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Girona – Betis

Look Sport

16:00 ~ FOTBAL (Cupa României) Luceafărul Oradea – Astra Giurgiu
20:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Spal – Sassuolo
22:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Empoli – AC Milan

Look Plus

18:45 ~ FOTBAL (Cupa României) Rapid Bucuresti – Turris Oltul Turnu Măgurele
21:30 ~ FOTBAL (Cupa României) Unirea Alba Iulia vs. FCSB

Telekom Sport 1

18:45 ~ FOTBAL (Cupa României) Rapid Bucuresti – Turris Oltul Turnu Măgurele
21:30 ~ FOTBAL (Cupa României) Unirea Alba Iulia vs. FCSB

Telekom Sport 2

16:00 ~ FOTBAL (Cupa României) Luceafărul Oradea – Astra Giurgiu
20:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Spal – Sassuolo
22:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Empoli – AC Milan

Telekom Sport 3

21:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Alaves – Getafe
23:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Girona – Betis

Telekom Sport 4

21:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Valladolid – Levante

EuroSport 1

10:00 ~ CICLISM : Campionatul Mondial pe şosea, în Austria
15:30 ~ CICLISM : Campionatul Mondial pe şosea, în Austria

EuroSport 2

09:25 ~ SNOOKER  : Campionatul Chinei
14:25 ~ SNOOKER  : Campionatul Chinei

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns