DISTRIBUIȚI

După două zile de Champions League , a sosit și ziua duelurilor din Europa League , unde pe posturile TV sportive din România , puteți urmări în direct zece partide . Înafară de duelurile din Europa League , avem și un duel din liga secundă , duelul dintre FC Argeș și Petrolul Ploiești .

Cum ne-am obișnuit în această săptămână , canalele TV sportive din românia , transmit turneul de tenis masculin din Tokyo (Japonia) dar și turenul feminin și cel masculin din Beijing (China) .

Vineri dimineața , cu începere de la ora 04:00 vor începe și antrenamentele din formula 1 , pentru marele premiu al Japoniei . iar pe EuroSport , puteți urmări Snooker din cadrul Mastersul European, la Lommel, în Belgia .

DIGI Sport 1

17:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ FC Argeș – Petrolul Ploiești
20:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ AC Milan – Olympiakos
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Chelsea – Vidi
04:00 ~ FORMULA 1 : Antrenamente / Marele Premiu al Japoniei

DIGI Sport 2

06:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Jan-Lennard Struff – Jeremy Chardy
07:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Julia Goerges – Naomi Osaka
09:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Angelique Kerber – Shuai Zhang
11:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Anett Kontaveit – Caroline Wozniacki
14:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Karolina Pliskova – Qiang Wang
17:45 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Astana – Rennes
20:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Qarabag – Arsenal
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ BATE Borisov – PAOK Salonic

DIGI Sport 3

06:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Jan-Lennard Struff – Jeremy Chardy
07:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Stefanos Tsitsipas – Alex De Minaur
09:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Frances Tiafoe – Kevin Anderson
11:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Richard Gasquet – Nick Kyrgios
20:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ FC Zurich – Ludogorets
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Frankfurt – Lazio Roma

DIGI Sport 4

09:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Marton Fucsovics – Marco Cecchinato
11:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Fabio Fognini – Andrey Rublev
13:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Nikoloz Basilashvili – Fernando Verdasco
16:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Malek Jaziri – Alexander Zverev
20:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Zenit – Slavia Praga
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Krasnodar – Sevilla

Look Sport

17:45 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Astana – Rennes
20:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Qarabag – Arsenal
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Chelsea – Vidi

Look Plus

17:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ FC Argeș – Petrolul Ploiești
20:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ AC Milan – Olympiakos
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Krasnodar – Sevilla

Telekom Sport 1

17:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ FC Argeș – Petrolul Ploiești
20:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ AC Milan – Olympiakos
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Frankfurt – Lazio Roma

Telekom Sport 2

17:45 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Astana – Rennes
20:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Qarabag – Arsenal
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Chelsea – Vidi

Telekom Sport 3

20:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ FC Zurich – Ludogorets
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ BATE Borisov – PAOK Salonic

Telekom Sport 4

20:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Salzburg – Celtic
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Europa League ~ Bate Borisov – PAOK Salonic

EuroSport 1

13:55 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia
19:55 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia

EuroSport 2

Nu există transmisiuni în direct !

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns