DISTRIBUIȚI

Luni 1 octombrie 2018 , pe posturile tv sportive din românia , vom avea parte de ultimele două dueluri din Liga 1 (Concordia Chiajna vs Dunărea Călărași și CFR Cluj vs „U” Craiova), partide ce pot fi urmărite pe trei posturi : DIGI Sport 1 , Look Sport și  Telekom Sport 1 . Fotbal mai avem și din Serie A , Premier League și La Liga .

Înafară de sportul rege , DIGI Sport 2 va transmite în direct și turneul de tenis WTA ce se desfășoară la Beijing (China) , pe  DIGI Sport 3 vom putea  urmări tenis din cadrul turneului ATP – Tokyo (Japonia) iar pe  DIGI Sport 4 turneul ATP Beijing (China) .

DIGI Sport 1

18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Concordia Chiajna – Dunarea Calarasi
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ CFR Cluj – Universitatea Craiova

DIGI Sport 2

06:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Tokyo (Japonia) Adrian Mannarino – Milos Raonic
07:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Garbine Muguruza – Ekaterina Makarova
09:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Aliaksandra Sasnovich – Mihaela Buzarnescu
11:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Belinda Bencic – Caroline Wozniacki
13:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Zarina Diyas – Naomi Osaka
16:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Anastasija Sevastova – Madison Keys
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~  Sampdoria – Spal

DIGI Sport 3

06:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Tokyo (Japonia) Adrian Mannarino – Milos Raonic
08:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Tokyo (Japonia) Denis Shapovalov – Hyeon Chung
10:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Tokyo (Japonia) Yuichi Sugita – Kei Nishikori
12:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Tokyo (Japonia) Diego Schwartzman – Daniil Medvedev

DIGI Sport 4

07:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Feliciano Lopez – Borna Coric
09:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Karen Khachanov – Sam Querrey
11:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Kyle Edmund – Peter Gojowczyk
13:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Vasek Pospisil – Dusan Lajovic
15:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Yibing Wu – Malek Jaziri
22:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~  Celta Vigo – Getafe

Look Sport

18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Concordia Chiajna – Dunarea Calarasi
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ CFR Cluj – Universitatea Craiova

Telekom Sport 1

18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Concordia Chiajna – Dunarea Calarasi
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ CFR Cluj – Universitatea Craiova

Telekom Sport 3

22:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~  Celta Vigo – Getafe

EuroSport 1

08:55 ~ SNOOKER  : Mastersul European, la Lommel, în Belgia
22:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~  AFC Bournemouth – Crystal Palace

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns