DISTRIBUIȚI

Etapa a doua din UEFA Champions League , va debuta marți 2 octombrie 2018 , de la ora 20:00 cu dueluri foarte interesante , avem și o echipă românească chiar dacă este în UEFA Youth League , FC Viitorul se va duela cu croați de la Dinamo Zagreb .

Înafară de fotbal , pe DIGI Sport 2 , 3 și 4 iubitorii tenisului , pot viziona turnee precum cel masculin de la Tokyo (Japonia) dar și cel masculin și cel feminin din Beijing (China) .

DIGI Sport 1

20:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Hoffenheim – Manchester City
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ TSKA Moscova – Real Madrid

DIGI Sport 2

06:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Richard Gasquet – Denis Kudla
07:30 ~ TENIS : WTA – DUBLU: Beijing (China) Rosolska Ali./Spears A. – Buzarnescu M./Niculescu M.
09:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Angelique Kerber – Carla Suarez-Navarro
11:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Qiang Wang – Jelena Ostapenko
13:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Polona Hercog – Caroline Garcia
14:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Garbine Muguruza – Aryna Sabalenka
16:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Roberto Bautista-Agut – Alexander Zverev
18:00 ~ FOTBAL : UEFA Youth League ~ FC Viitorul – Dinamo Zagreb
20:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Juventus – Young Boys
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Manchester United – Valencia

DIGI Sport 3

07:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Stan Wawrinka – Taylor Harry Fritz
10:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Marin Cilic – Jan-Lennard Struff
12:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Stefanos Tsitsipas – Taro Daniel
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Bayern Munchen – Ajax Amsterdam

DIGI Sport 4

07:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Fernando Verdasco – Gael Monfils
09:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Ryan Harrison – Grigor Dimitrov
11:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Juan-Martin Del Potro – Albert Ramos-Vinolas
13:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Marcos Baghdatis – Marco Cecchinato
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ AS Roma – Viktoria Plzen

Look Sport

20:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Juventus – Young Boys
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Manchester United – Valencia

Look Plus

20:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Hoffenheim – Manchester City
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ TSKA Moscova – Real Madrid

Telekom Sport 1

20:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Hoffenheim – Manchester City
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Bayern Munchen – Ajax Amsterdam

Telekom Sport 2

20:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Juventus – Young Boys
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ TSKA Moscova – Real Madrid

Telekom Sport 3

22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Manchester United – Valencia

Telekom Sport 4

22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ AS Roma – Viktoria Plzen

EuroSport 1

17:00 ~ CICLISM –Cupa Belgiei, Binche – Chimay – Binche
19:55 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia

EuroSport 2

13:55 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns