DISTRIBUIȚI

Două partide de fotbal putem vedea miercuri 10 octombrie 2018 , pe posturile tv sportive din românia , Farul Constanța vs Universitatea Cluj și CS Mioveni vs FC Argeș , dueluri ce pot fi urmărite pe DIGI Sport 1 , Look Sport și Telekom Sport 1 .

Pe DIGI Sport 2 , iubitorii tenisului pot vedea turneul de tenis WTA de la Hong Kong , pe DIGI Sport 4 și Telekom Sport 2 va fi transmis turneul ATP de la Shanghai (China) . iar pe EuroSport 1 si EuroSport 2 va fi televizat turneul de tenis WTA de la Linz (Austria) .

DIGI Sport 2 va transmite în direct și un meci de baschet , din cadrul competiției FIBA Europe Cup unde U-BT Cluj Napoca va juca pe propia arenă împotriva celor de la  Ironi Ness Ziona .

Pe Telekom Sport 2 și DIGI Sport 3 iubitorii handbalului pot vedea duelul din EHF Champions League dintre Rhein-Neckar Lowen și Kristianstad .

DIGI Sport 1

16:00 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ Farul Constanța – Universitatea Cluj
19:30 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ CS Mioveni – FC Arges

DIGI Sport 2

08:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Shanghai ~ Nikoloz Basilashvili – Alexander Zverev
10:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Hong Kong ~ Saisai Zheng – Dayana Yastremska
11:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Hong Kong ~ Luksika Kumkhum – Alize Cornet
14:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Hong Kong ~ Garbine Muguruza – Ana Bogdan
19:00 ~ BASCHET : FIBA Europe Cup ~ U-BT Cluj Napoca – Ironi Ness Ziona

DIGI Sport 3

20:00 ~ HANDBAL (EHF Champions League) ~ Rhein-Neckar Lowen – Kristianstad

DIGI Sport 4

10:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Shanghai ~ Juan-Martin Del Potro – Richard Gasquet
13:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Shanghai ~ Yibing Wu – Kei Nishikori
15:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Shanghai ~ Roger Federer – Daniil Medvedev

Look Sport

16:00 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ Farul Constanța – Universitatea Cluj
19:30 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ CS Mioveni – FC Arges

Telekom Sport 1

19:30 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ CS Mioveni – FC Arges

Telekom Sport 2

08:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Shanghai (China)
20:00 ~ HANDBAL (EHF Champions League) ~ Rhein-Neckar Lowen – Kristianstad

EuroSport 1

12:00 ~ CICLISM : Turul Turciei
15:45 ~ CICLISM : Milano – Torino
17:45 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Linz ~ Barbara Haas – Kiki Bertens
19:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Linz ~ Julia Goerges – Andrea Petkovic
21:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Linz ~ Camila Giorgi – Jil Belen Teichmann

EuroSport 2

13:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Linz ~ Kirsten Flipkens – Barbora Strycova
13:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Linz ~ Katerina Siniakova – Ekaterina Alexandrova
15:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Linz ~ Vera Lapko – Anastasia Pavlyuchenkova
15:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Linz ~ Alison Van Uytvanck – Anna Karolina Schmiedlova
17:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Linz ~ Barbara Haas – Kiki Bertens

Lasă un răspuns