DISTRIBUIȚI

Miercuri 26 septembrie 2018 , pe canalele TV din România , iubitorii sportului pot viziona în direct meciuri de fotbal din Cupa României , campionatul Germaniei – Bundesliga , campionatul Spaniei – La Liga , partida din EHF Champions League unde Dinamo joacă pe propia arenă împotriva celor la de Wacker Thun dar și două turnee de tenis , cel din China de la Wuhan și cel din Uzbekistan – Tashkent .

DIGI Sport 1

16:00 ~ FOTBAL (Cupa României) UTA Arad vs. Politehnica Iași
18:45 ~ FOTBAL (Cupa României) Concordia Chiajna vs. Viitorul
21:30 ~ FOTBAL (Cupa României) Chindia Târgovişte vs. CFR Cluj

DIGI Sport 2

07:30 ~ TENIS (China – Wuhan) Anastasia Pavlyuchenkova – Petra Kvitova
09:00 ~ TENIS (China – Wuhan) Qiang Wang – Daria Gavrilova
10:30 ~ TENIS (China – Wuhan) Dominika Cibulkova – Daria Kasatkina
14:30 ~ TENIS (China – Wuhan) Monica Puig – Caroline Wozniacki
16:00 ~ TENIS (China – Wuhan) Garbine Muguruza – Katerina Siniakova
19:00 ~ HANDBAL (EHF Champions League) Dinamo – Wacker Thun
21:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Leganes – Barcelona
23:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Sevilla – Real Madrid

DIGI Sport 3

20:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Udinese – Lazio Roma
22:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Juventus – Bologna

DIGI Sport 4

08:00 ~ TENIS (Uzbekistan – Tashkent) Tatjana Maria – Margarita Gasparyan
09:30 ~ TENIS (Uzbekistan – Tashkent) Fanny Stollar – Vera Zvonareva
11:00 ~ TENIS (Uzbekistan – Tashkent) Nao Hibino – Anna Karolina Schmiedlova
12:30 ~ TENIS (Uzbekistan – Tashkent) Irina Begu / Raluca Olaru – Paula Kania / Yana Sizikova
22:00 ~ FOTBAL (Franța – Ligue 1) PSG – Reims

Look Sport

16:00 ~ FOTBAL (Cupa României) UTA Arad vs. Politehnica Iași
18:45 ~ FOTBAL (Cupa României) Concordia Chiajna vs. Viitorul
21:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Ateltic Bilbao – Villareal
23:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Sevilla – Real Madrid

Look Plus

21:30 ~ FOTBAL (Cupa României) Chindia Târgovişte vs. CFR Cluj

Telekom Sport 1

16:00 ~ FOTBAL (Cupa României) UTA Arad vs. Politehnica Iași
18:45 ~ FOTBAL (Cupa României) Concordia Chiajna vs. Viitorul
21:30 ~ FOTBAL (Cupa României) Chindia Târgovişte vs. CFR Cluj

Telekom Sport 2

19:00 ~ HANDBAL (EHF Champions League) Dinamo – Wacker Thun
21:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Leganes – Barcelona
23:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Sevilla – Real Madrid

Telekom Sport 3

20:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Udinese – Lazio Roma
22:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Juventus – Bologna

Telekom Sport 4

19:30 ~ FOTBAL (Germania – Bundesliga) Fortuna Düsseldorf – Bayer Leverkusen
19:30 ~ FOTBAL (Germania – Bundesliga)  Borussia Dortmund – Nürnberg

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns