DISTRIBUIȚI

Etapa a 5 a din grupele ligi campionilor , continuă și miercuri , iar televiziunile sportive din românia vor transmite șăse din cele opt dueluri de miercuri 28 noiembrie 2018 , DIGI Sport 2 va transmite și două dueluri din Youth League . Înafară de fotbal , pe DIGI Sport 4 putem urmări duelul din SEHA League , unde Steaua București va juca în Polonia , împotriva formației Zeleznicar Nis iar pe Telekom Sport 3 avem un meci din Liga Campionilor , Riihimäen Cocks (Finlanda) joacă pe propia arenă împotriva formației Wisla Plock (Polonia) .

DIGI Sport 1

14:00 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ Sportul Snagov – FC Arges
17:00 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ Ripensia Timisoara – Farul
20:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ Atletico Madrid – AS Monaco
22:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ PSG – FC Liverpool

DIGI Sport 2

14:00 ~ FOTBAL : UEFA Youth League  ~ Tottenham – Inter Milan
16:00 ~ FOTBAL : UEFA Youth League  ~ PSG – FC Liverpool
20:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ Lokomotiv Moscova – Galatasaray
22:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ Tottenham – Inter

DIGI Sport 3

22:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ PSV Eindhoven – FC Barcelona

DIGI Sport 4

22:00 ~ HANDBAL (M) : SEHA League ~ Zeleznicar Nis – Steaua București
22:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ Napoli – Steaua Rosie Belgrad

Look Sport

14:00 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ Sportul Snagov – FC Arges
17:00 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ Ripensia Timisoara – Farul
22:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ PSV Eindhoven – Barcelona
22:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ Tottenham – Inter Milan

Look Plus

20:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ Atletico Madrid – AS Monaco
16:00 ~ FOTBAL : UEFA Youth League  ~ PSG – FC Liverpool

EuroSport 1

21:00 ~ FOTBAL : Cupa Mondială U17 ~ Noua Zeelandă (F) – Spania (F)
00:00 ~ FOTBAL : Cupa Mondială U17 ~ Mexic (F) – Canada (F)

Telekom Sport 1

20:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ Atletico Madrid – AS Monaco
22:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ PSG – FC Liverpool

Telekom Sport 2

20:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ Lokomotiv Moscova – Galatasaray
22:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ PSV Eindhoven – FC Barcelona

Telekom Sport 3

14:00 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ Sportul Snagov – FC Arges
18:15 ~ HANDBAL (M) : Liga campionilor ~ Riihimäen Cocks – Wisla Plock
22:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ Tottenham – Inter Milan

Telekom Sport 4

17:00 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ Ripensia Timisoara – Farul
22:00 ~ FOTBAL : UEFA – Champions League ~ Napoli – Steaua Rosie Belgrad

Lasă un răspuns