DISTRIBUIȚI

A doua etapă din Champions League se va încheia miercuri 3 octombrie 2018 , cu dueluri foarte interesante : Tottenham vs Barcelona sau Napoli – Liverpool sunt doar două partide extrem de echilibrate .

Cum ne-am obișnuit în această săptămână , DIGI Sport va transmite în direct tureele de tenis : ATP – Tokyo (Japonia) , WTA – Beijing (China) și ATP – Beijing (China) .

DIGI Sport 1

20:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ PSG – Steaua Rosie Belgrad
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Tottenham – FC Barcelona

DIGI Sport 2

06:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Nick Kyrgios – Yoshihito Nishioka
07:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Karolina Pliskova – Aliaksandra Sasnovich
09:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Timea Babos – Shuai Zhang
11:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Petra Martic – Caroline Wozniacki
13:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Donna Vekic – Anastasija Sevastova
16:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Sloane Stephens – Dominika Cibulkova
18:15 ~ HANDBAL : (EHF Champions League) Rihimaen Cocks – Dinamo
20:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Lokomotiv Moscova – Schalke 04
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Napoli – FC Liverpool

DIGI Sport 3

06:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Nick Kyrgios – Yoshihito Nishioka
07:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Matthew Ebden – Kevin Anderson
09:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Benoit Paire – Kei Nishikori
10:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Yosuke Watanuki – Milos Raonic
12:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Stan Wawrinka – Denis Shapovalov
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ PSV Eindhoven – Inter Milan

DIGI Sport 4

07:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Dusan Lajovic – Grigor Dimitrov
09:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Kyle Edmund – Matteo Berrettini
11:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Filip Krajinovic – Feliciano Lopez
14:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Beijing (China) Juan-Martin Del Potro – Karen Khachanov
20:00 ~ HANDBAL : (EHF Champions League) Flensburg – HC Motor Zaporozhye
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Dortmund – AS Monaco

Look Sport

20:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Lokomotiv Moscova – Schalke 04
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Napoli – FC Liverpool

Look Plus

20:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ PSG – Steaua Rosie Belgrad
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Tottenham – FC Barcelona

Telekom Sport 1

20:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ PSG – Steaua Rosie Belgrad
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Tottenham – FC Barcelona

Telekom Sport 2

20:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Lokomotiv Moscova – Schalke 04
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Napoli – FC Liverpool

Telekom Sport 3

18:15 ~ HANDBAL : (EHF Champions League) Rihimaen Cocks – Dinamo
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ Dortmund – AS Monaco

Telekom Sport 4

20:00 ~ HANDBAL : (EHF Champions League) Flensburg – HC Motor Zaporozhye
22:00 ~ FOTBAL : UEFA Champions League ~ PSV Eindhoven – Inter Milan

EuroSport 1

15:15 ~ SĂRITURI CU SCHIURILE : Marele Premiu de vară, la Klingenthal, în Germania
17:00 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia
19:55 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia

EuroSport 2

12:00 ~ SĂRITURI CU SCHIURILE : Marele Premiu de vară, la Klingenthal, în Germania
13:55 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns