DISTRIBUIȚI

Pe această pagină vă prezentăm toate evenimentele sportive ce vor fi televizate de posturile tv din românia .

DIGI Sport 1

12:30 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ Chindia Targoviste – Pandurii Targu Jiu
15:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Astra Giurgiu – Politehnica Iasi
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Viitorul – Concordia Chiajna
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ CFR Cluj – Dunarea Calarasi

DIGI Sport 2

15:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Fed Cup – Barbora Strycova – Sofia Kenin
17:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Fed Cup – Katerina Siniakova – Alison Riske
19:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Borussia Dortmund – Bayern Munchen
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Genoa – Napoli

DIGI Sport 3

14:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Valladolid – Eibar
16:00 ~ FORMULA 1 : Marele Premiu al Braziliei (antrenamente)
17:15 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Getafe – Valencia
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Atletico Madrid – Atheltic Bilbao
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Girona – Leganes

DIGI Sport 4

19:00 ~ FORMULA 1 : Marele Premiu al Braziliei (calificări)
21:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ Angers – Montpellier

Look Sport

12:30 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ Chindia Targoviste – Pandurii Targu Jiu
15:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Astra Giurgiu – Politehnica Iasi
18:00 ~ FOTBAL : Turcia – SuperLigă ~ Kayserispor – Galatasaray

Look Plus

18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Viitorul – Concordia Chiajna
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ CFR Cluj – Dunarea Calarasi

EuroSport 1

14:30 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Cardiff City – Brighton & Hove Albion
17:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Leicester City – Burnley
19:30 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Crystal Palace – Tottenham Hotspur
21:50 ~ RUGBY ~ Meciurile test de toamnă, la Paris, în Franţa

EuroSport 2

09:30 ~ PATINAJ ARTISTIC ~ Mare Premiu (Grand Prix), la Hiroshima, în Japonia
12:30 ~ PATINAJ ARTISTIC ~ Mare Premiu (Grand Prix), la Hiroshima, în Japonia

Telekom Sport 1

15:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Astra Giurgiu – Politehnica Iasi
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Viitorul – Concordia Chiajna
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ CFR Cluj – Dunarea Calarasi

Telekom Sport 2

14:00 ~ RUGBY : Europe Championship ~ România – Portugalia
16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Freiburg – Mainz 05
19:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Borussia Dortmund – Bayern Munchen
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Genoa – Napoli

Telekom Sport 3

12:30 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ Chindia Targoviste – Pandurii Targu Jiu
16:00 ~ FORMULA 1 : Marele Premiu al Braziliei (antrenamente)
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Atletico Madrid – Atheltic Bilbao
22:30 ~ BASCHET : Statele Unite – NBA ~ LA Clippers – Milwaukee

Telekom Sport 4

15:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Fed Cup – Barbora Strycova – Sofia Kenin
19:00 ~ FORMULA 1 : Marele Premiu al Braziliei (calificări)

Lasă un răspuns