DISTRIBUIȚI
Site-ul bratu-marian.ro vă prezintă evenimentele sportive ce vor putea fi urmărite pe micul ecran sâmbătă , 12 ianuarie 2019 .

DIGI Sport 1

08:00 ~ TENIS : WTA Sydney ~ Ashleigh Barty – Petra Kvitova
14:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Leganes – Huesca
16:30 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial ~ Rusia – Coreea
19:00 ~ HANDBAL : EHF Cup ~ Super Amara Bera Bera – SCM Craiova
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Villarreal – Getafe

DIGI Sport 2

17:15 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Valencia – Valladolid
21:30 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial ~ Franta – Serbia

DIGI Sport 3

16:00 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial ~ Austria – Chile
18:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ Amiens – PSG
21:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ Nice – Bordeaux

DIGI Sport 4

17:30 ~ BASCHET : Liga Națională ~ U-Banca Transilvania Cluj – BC CSU Sibiu
19:15 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial ~ Germania – Brazilia
21:15 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial ~ Danemarca – Tunisia

Look Plus

21:00 ~ FOTBAL : Portugalia – Primeira Liga ~ Sporting – FC Porto
21:00 ~ FOTBAL : Cupa Italiei ~ Bologna – Juventus

EuroSport 1

07:00 ~ TENIS : ATP – Sydney  ~ Circuitul masculin ATP . de la Sydney, Australia
13:30 ~ BIATLON ~ Cupa Mondială, la Oberhof, în Germania
14:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ West Ham United vs Arsenal
17:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Brighton & Hove Albion vs Liverpool
19:30 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Chelsea vs Newcastle United
22:30 ~ SCHI ACROBATIC ~ Cupa Mondială FIS , în Canada

EuroSport 2

10:50 ~ COMBINATA NORDICĂ ~ Cupa Mondială, la Val di Fiemme, în Italia
14:15 ~ SCHI FOND ~ Cupa Mondială, la Dresden, în Germania
16:00 ~ SANIE ~ Cupa Mondială, la Sigulda, în Letonia
17:00 ~ SĂRITURI CU SCHIURILE ~ Cupa Mondială, la Val di Fiemme, în Italia
18:45 ~ SANIE ~ Cupa Mondială, la Sigulda, în Letonia

Telekom Sport 1

14:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Leganes – Huesca
17:15 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Valencia – Valladolid
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Girona – Alaves
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Villarreal – Getafe
00:00 ~ BASCHET : USA – NBA ~ Miami – Memphos

Telekom Sport 2

19:00 ~ HANDBAL : EHF Cup ~ Super Amara Bera Bera – SCM Craiova
21:30 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial ~ Franta – Serbia

Telekom Sport 3

19:15 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial ~ Germania – Brazilia
21:15 ~ HANDBAL : Campionatul Mondial ~ Danemarca – Tunisi

Lasă un răspuns