DISTRIBUIȚI

DIGI Sport 1

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Academinca Clinceni – Chindia Targoviste
14:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Real Madrid – Levante
17:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Hermannstadt – Astra Giurgiu
19:15 ~ HANDBAL (EHF Champions League) ~ Vipers Kristiansand – CSM Bucuresti
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Viitorul – Sepsi Sfantu Gheorghe

DIGI Sport 2

13:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Moscova  ~ Daria Kasatkina – Ons Jabeur
14:45 ~ HANDBAL (EHF Champions League) ~ FC Copenhaga – Rostov-Don
16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Wolfsburg – Bayern Munchen
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Juventus – Genoa
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Barcelona – Sevilla
00:00 ~ FORMULA 1 : Calificări

DIGI Sport 3

16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ AS Roma – Spal
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Villarreal – Atletico Madrid
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Udinesse – Napoli

DIGI Sport 4

18:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ PSG – Amiens
20:00 ~ BASCHET : România – Liga Națională ~ CSM CSU Oradea – Dinamo
22:00 ~  KICKBOXING : Glory 60

Look Sport

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Academinca Clinceni – Chindia Targoviste
19:00 ~ FOTBAL : Turcia – SuperLig ~ Sivasspor – Fenerbahce

Look Plus

17:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Hermannstadt – Astra Giurgiu
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Viitorul – Sepsi Sfantu Gheorghe

Telekom Sport 1

14:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Real Madrid – Levante
17:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Hermannstadt – Astra Giurgiu
19:00 ~ HANDBAL (EHF Champions League) ~ Kristiansand – CSM Bucuresti
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Viitorul – Sepsi Sfantu Gheorghe

Telekom Sport 2

14:30 ~ RUGBY : România – SuperLigă~ Steaua Bucuresti – CSM București
16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Wolfsburg – Bayern Munchen
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Juventus – Genoa
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Barcelona – Sevilla

Telekom Sport 3

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Academinca Clinceni – Chindia Targoviste
16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ AS Roma – Spal
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Villarreal – Atletico Madrid
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Udinese – Napoli

Telekom Sport 4

14:45 ~ HANDBAL (EHF Champions League) ~ FC Copenhaga – Rostov-Don
16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Stuttgart – Dortmund
19:00 ~ HANDBAL (EHF Champions League) ~ Podravka Vegeta – Ljubljana
21:00 ~ FORMULA 1 : Antrenamente

EuroSport 1

06:30 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
07:30 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
09:00 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
11:00 ~ TENIS DE MASĂ : Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
14:30 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Chelsea – Manchester United
17:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Manchester City – Burnley
19:30 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Huddersfield Town – FC Liverpool
21:35 ~ SNOOKER : Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit

EuroSport 2

17:45 ~ CICLISM : Cupa Mondială pe velodrom, la Saint Quentin
23:10 ~ PATINAJ ARTISTIC : Mare Premiu (Grand Prix), la Everett, în Statele Unite

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns