DISTRIBUIȚI

 

DIGI Sport 1

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ ASU Poli Timisoara – UTA Arad
15:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Basel (Elveţia) ~ Marius Copil – Alexander Zverev
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Botoșani – FC Viitorul
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FCSB – FC Voluntari

DIGI Sport 2

11:00 ~ TENIS : WTA – Turneul Campioanelor  ~ Elina Svitolina – Kiki Bertens
14:30 ~ TENIS : WTA – Turneul Campioanelor  ~ Sloane Stephens – Karolina Pliskova
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Empoli – Juventus
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Atletico Madrid – Real Sociedad

DIGI Sport 3

15:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Vienna (Austria)  ~ Kei Nishikori – Mikhail Kukushkin
17:15 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Athletic Bilbao – Valencia
19:30 ~ BASCHET – România – Liga Națională ~ Steaua – BCMU Pitesti
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Torino – Fiorentina

DIGI Sport 4

14:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~  Girona – Rayo Vallecano
16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Borussia Dortmund – Hertha Berlin
21:00 ~ FORMULA 1 (Calificări) : Marele Premiu al Mexicului

Look Sport

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ ASU Poli Timisoara – UTA Arad
19:00 ~ FOTBAL : Turcia – SuperLig ~  Antalyaspor – Trabzonspor

Look Plus

18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Botoșani – FC Viitorul
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FCSB – FC Voluntari

Telekom Sport 1

14:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~  Girona – Rayo Vallecano
16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Atalanta – Parma
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Botoșani – FC Viitorul
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FCSB – FC Voluntari
03:00 ~ BASCHET – Statele Unite – MLS ~ San Antonio – LA Lakers

Telekom Sport 2

16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Mainz – Bayern Munchen
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Empoli – Juventus
21:00 ~ FORMULA 1 (Calificări) : Marele Premiu al Mexicului

Telekom Sport 3

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga 2 ~ ASU Poli Timisoara – UTA Arad
16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Hoffenheim – Stuttgart
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Torino – Fiorentina

Telekom Sport 4

21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Atletico Madrid – Real Sociedad

EuroSport 1

05:30 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
06:15 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
07:30 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
10:45 ~ SCHI ALPIN : Cupa Mondială, la Soelden, în Austria
13:45 ~ SCHI ALPIN : Cupa Mondială, la Soelden, în Austria
14:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ FC Liverpool – Cardif City
19:30 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Leicester City – West Ham United
22:45 ~ CURSE DE MAȘINI ~ Super Cupa Porsche, la Ciudad de Mexico, în Mexic
23:45 ~ CICLISM : Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit

EuroSport 2

09:30 ~ CICLISM : Turul Hainan
20:30 ~ PATINAJ ARTISTIC : Mare Premiu (Grand Prix), la Laval, în Canada
22:00 ~ PATINAJ ARTISTIC : Mare Premiu (Grand Prix), la Laval, în Canada

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns