DISTRIBUIȚI
Sâmbătă 29 septembrie 2018 , vom avea o zi plina de transmisiuni LIVE pe canalele TV din România , iubitorii sportului pot viziona în direct sporturi precum Formula 1 , Tenis , Rugby și mult Fotbal .

Foarte multe dueluri interesante vom putea urmări sâmbătă 29 septembrie 2018 , pe canalele TV Sportive din România , ziua începe cu duelul dintre Academia Clinceni și Sportul Snagov , apoi de la ora 16:00 avem duelul dintre AS Roma și Lazio , imediat după fluierul final va începe Juventus vs Napoli iar seara de la ora 21:45 duelul dintre Real Madrid și Atletico Madrid .

DIGI Sport 1

11:00 ~ FOTBAL (România – Liga  2) Academica Clinceni – Sportul Snagov
13:00 ~ FOTBAL (România – Liga  2) CS Mioveni – Universitatea Cluj
15:00 ~ FORMULA 1 :  Formula 1 Rusia – Calificări
17:15 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) FC Barcelona – Athletic Bilbao
19:15 ~ FOTBAL (România – Liga  1) FC Voluntari – FC Botosani
21:45 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Real Madrid – Atletico Madrid

DIGI Sport 2

07:30 ~ TENIS (China– Beijing) Daria Gavrilova – Petra Kvitova
09:00 ~ TENIS (China– Beijing) Maria Sakkari – Donna Vekic
10:30 ~ TENIS (China– Beijing) Elina Svitolina – Aleksandra Krunic
11:30 ~ TENIS (Uzbekistan – Tashkent) Begu I./Olaru I.R. – Danilovic O./Zidansek T.
14:00 ~ TENIS (China – Wuhan) Aryna Sabalenka – Anett Kontaveit
16:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) AS Roma – Lazio Roma
19:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Juventus – Napoli
21:00 ~ Kickboxing – Glory 59 Superfight Series
22:30 ~ Kickboxing – Glory 59

DIGI Sport 3

10:00 ~ TENIS (Uzbekistan – Tashkent) Anastasia Potapova – Margarita Gasparyan
12:00 ~ FORMULA 1 :  Formula 1 Rusia – Antrenamente
14:30 ~ TENIS (China– Beijing) Magdalena Rybarikova – Jelena Ostapenko
16:00 ~ TENIS (China– Beijing) Julia Goerges – Johanna Konta
18:15 ~ FOTBAL (Franța – Ligue 1) Nice – PSG
21:00 ~ FOTBAL (Franța – Ligue 1) Lyon – Nantes

DIGI Sport 4

09:30 ~ TENIS (China– Chengdu) Fabio Fognini – Taylor Harry Fritz
11:00 ~ TENIS (China– Chengdu) Joao Sousa – Bernard Tomic
14:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Real Sociedad – Valencia
16:30 ~ FOTBAL (Germania – Bundesliga) Schalke 04 – Mainz
19:30 ~ FOTBAL (Germania – Bundesliga) Leverkusen – Dortmund
21:30 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Inter – Cagliari

Look Sport

11:00 ~ FOTBAL (România – Liga  2) Academica Clinceni – Sportul Snagov
13:00 ~ FOTBAL (România – Liga  2) CS Mioveni – Universitatea Cluj
17:15 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) FC Barcelona – Athletic Bilbao
19:15 ~ FOTBAL (România – Liga  1) FC Voluntari – FC Botosani

Look Plus

14:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Real Sociedad – Valencia
16:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) AS Roma – Lazio Roma
19:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Juventus – Napoli
21:45 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Real Madrid – Atletico Madrid

Telekom Sport 1

11:00 ~ FOTBAL (România – Liga  2) Academica Clinceni – Sportul Snagov
13:00 ~ FOTBAL (România – Liga  2) CS Mioveni – Universitatea Cluj
15:00 ~ FORMULA 1 :  Formula 1 Rusia – Calificări
17:15 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) FC Barcelona – Athletic Bilbao
19:15 ~ FOTBAL (România – Liga  1) FC Voluntari – FC Botosani
21:45 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Real Madrid – Atletico Madrid

Telekom Sport 2

12:00 ~ FORMULA 1 :  Formula 1 Rusia – Antrenamente
14:00 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Real Sociedad – Valencia
16:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) AS Roma – Lazio Roma
19:00 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Juventus – Napoli
21:30 ~ FOTBAL (Italia – Serie A) Inter – Cagliari

Telekom Sport 3

14:30 ~ RUGBY (România – SuperLigă) Constanţa – Dinamo
16:30 ~ FOTBAL (Germania – Bundesliga) Schalke 04 – Mainz
19:30 ~ FOTBAL (Germania – Bundesliga) Leverkusen – Dortmund

Telekom Sport 4

16:30 ~ FOTBAL (Germania – Bundesliga) Hoffenheim – Leipzig
19:30 ~ FOTBAL (Spania – La Liga) Eibar – Sevilla

EuroSport 1

08:55 ~ SNOOKER  : Campionatul Chinei
14:30 ~ FOTBAL (Anglia – Premier League) West Ham United – Manchester United
17:00 ~ FOTBAL (Anglia – Premier League) Manchester City – Brighton & Hove Albion
14:30 ~ FOTBAL (Anglia – Premier League) Chelsea – Liverpool
22:30 ~ FOTBAL (Statele Unite – MLS) Chicago Fire – Los Angeles FC

EuroSport 2

11:30 ~ SUPERBIKE – Campionatul Mondial, la Magny-Cours, în Franţa
12:15 ~ TENIS DE MASA – Cupa Mondială la feminin, la Chengdu, în China
14:45 ~ SNOOKER  : Campionatul Chinei

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns