DISTRIBUIȚI

 

DIGI Sport 1

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Dacia Unirea Brăila – Petrolul Ploiești
14:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Farul Constanța – CS Mioveni
16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Inter Milano – Genoa Calcio
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Sepsi Sfântu Gheorghe – FC Hermannstadt
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Botosani – CFR Cluj

DIGI Sport 2

14:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Leganes – Atletico Madrid
17:15 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Real Madrid – Real Valladolid
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~  Fiorentina – AS Roma
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Rayo Vallecano – FC Barcelona

DIGI Sport 3

15:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Paris (Franța) ~ Dominic Thiem – Karen Khachanov
19:00 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Hertha Berlin – R.B Leipzig
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~  Juventus – Cagliari

DIGI Sport 4

15:00 ~ HANDBAL : EHF Champions League ~ Rostov-Don – Kobenhavn Handball
19:00 ~ HANDBAL : EHF Champions League ~ Orlen Wisla Plock – Dinamo București
20:45 ~ BASCHET : România – Liga Națională ~ CSM CSU Oradea – BC CSU Sibiu

Look Sport

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Dacia Unirea Brăila – Petrolul Ploiești
14:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Farul Constanța – CS Mioveni
18:00 ~ FOTBAL : Turcia – SuperLig ~ Basaksehir – Beșiktaș
20:00 ~ FOTBAL : Portugalia – Primeira Liga ~ Maritimo – FC Porto

Look Plus

18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Sepsi Sfântu Gheorghe – FC Hermannstadt
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Botosani – CFR Cluj

EuroSport 1

06:30 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
07:15 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
08:15 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
10:00 ~ SNOOKER : Campionatul Internaţional, la Daqing, în China
14:30 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ AFC Bournemouth – Manchester United
17:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Everton – Brighton & Hove Albion
19:30 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Arsenal – FC Liverpool
21:45 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Wolverhampton – Tottenham Hotspur

EuroSport 2

12:45 ~ PATINAJ ARTISTIC : Mare Premiu (Grand Prix), la Helsinki, în Finlanda
14:15 ~ PATINAJ ARTISTIC : Mare Premiu (Grand Prix), la Helsinki, în Finlanda
17:00 ~ PATINAJ ARTISTIC : Mare Premiu (Grand Prix), la Helsinki, în Finlanda
19:45 ~ PATINAJ ARTISTIC : Mare Premiu (Grand Prix), la Helsinki, în Finlanda

Telekom Sport 1

14:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Leganes – Atletico Madrid
16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Inter Milano – Genoa Calcio
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Sepsi Sfântu Gheorghe – FC Hermannstadt
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ FC Botosani – CFR Cluj

Telekom Sport 2

14:00 ~ RUGBY : Meci amical ~ România – Kenya
16:45 ~ RUGBY : Meci amical ~ Țara Galilor – Scoția
19:00 ~ HANDBAL : EHF Champions League ~ Orlen Wisla Plock – Dinamo București
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Rayo Vallecano – FC Barcelona

Telekom Sport 3

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Dacia Unirea Brăila – Petrolul Ploiești
15:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Paris (Franța) ~ Dominic Thiem – Karen Khachanov
17:15 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Real Madrid – Real Valladolid
19:00 ~ BASCHET : Statele Unite – NBA ~ Philadelphia 76ers – Detroit Pistons

Telekom Sport 4

14:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Farul Constanța – CS Mioveni
16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Bayern Munchen – Freiburg
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~  Fiorentina – AS Roma
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~  Juventus – Cagliari

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns