DISTRIBUIȚI

DIGI Sport 1

06:00 ~ FORMULA 1 : Antrenamente / Marele Premiu al Japoniei
09:00 ~ FORMULA 1 : Calificări / Marele Premiu al Japoniei
12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ ASU Poli Timisoara – Farul
14:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Qiang Wang – Caroline Wozniacki
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Craiova – Hermannstadt
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Astra Giurgiu – CFR Cluj

DIGI Sport 2

08:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Denis Shapovalov – Daniil Medvedev
09:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Anastasija Sevastova – Naomi Osaka
11:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Beijing (China) Juan-Martin Del Potro – Fabio Fognini
14:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Girona – Eibar
16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Dortmund – Augsburg
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Alaves – Real Madrid
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Empoli – Roma

DIGI Sport 3

16:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Beijing (China) Kyle Edmund – Nikoloz Basilashvili
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Udinese – Juventus
21:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ Guincamp – Montpellier

DIGI Sport 4

10:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Kei Nishikori – Richard Gasquet
12:30 ~ HANDBAL (EHF Champions League) Rostov-Don – Savehof
16:00 ~ HANDBAL (EHF Champions League) Brest – Veszprem
19:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Bayern Munchen – Monchengladbach
21:45 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Leganes – Rayo Vallecano

Look Sport

12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ ASU Poli Timisoara – Farul
19:00 ~ FOTBAL : Turcia – SuperLig ~ Antalyaspor – Galatasaray

Look Plus

18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Craiova – Hermannstadt
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Astra Giurgiu – CFR Cluj

Telekom Sport 1

06:00 ~ FORMULA 1 : Antrenamente / Marele Premiu al Japoniei
09:00 ~ FORMULA 1 : Calificări / Marele Premiu al Japoniei
12:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ ASU Poli Timisoara – Farul
14:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Girona – Eibar
16:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Cagliari – Bologna
18:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Craiova – Hermannstadt
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Astra Giurgiu – CFR Cluj

Telekom Sport 2

21:00 ~ RUGBY: România – SuperLigă ~ CSM Bucureşti – Baia Mare
16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Dortmund – Augsburg
19:30 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Alaves – Real Madrid
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Empoli – Roma

Telekom Sport 3

16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Mainz – Hertha Berlin
19:00 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Udinese – Juventus

Telekom Sport 4

16:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Hannover 96 – Stuttgart
19:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Bayern Munchen – Monchengladbach

EuroSport 1

05:45 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
06:45 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
07:45 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
08:30 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
09:30 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
11:00 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
12:00 ~ JUDO : Campionatul Mondial, la Baku, în Azerbaidjan
17:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Tottenham Hotspur – Cardiff City
19:30 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Manchester United – Newcastle United
21:35 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia

EuroSport 2

13:55 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia
22:00 ~ FOTBAL : Statele Unite – MLS ~ Montreal Impact – Columbus Crew

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns