DISTRIBUIȚI

În prima zi din weekend , încep campionatele puternice din europa , posturile tv sportive din românia vor transmite în direct dueluri din Liga 1 , Liga a 2 a din România , dar și partide din Serie A , Bundesliga sau Ligue 1.

Ziua a cinea din cadrul turneului de tenis ATP ce se desfășoară în Paris va putea fi urmărit pe DIGI Sport 2 și Telekom Sport 2 , Pe DIGI Sport 3 avem și baschet din Liga Națională , dar și din EuroLigă .

DIGI Sport 1

18:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Ripensia Timisoara – FC Arges
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Politehnica Iasi – Universitatea Craiova
01:30 ~ KICKBOXING : Glory 61 – Superfight Series
03:30 ~ KICKBOXING : Glory 61

DIGI Sport 2

12:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Paris (Franța) ~ ziua a cincea
20:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Paris (Franța) ~ ziua a cincea

DIGI Sport 3

18:00 ~ BASCHET – România – Liga Națională ~ BCMU Pitesti – Dinamo București
20:00 ~ BASCHET – EuroLigă ~ Zalgiris Kaunas – Real Madrid
21:00 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ Paris Saint Germain – Lille

Look Sport

18:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Ripensia Timisoara – FC Arges
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Politehnica Iasi – Universitatea Craiova

EuroSport 1

07:00 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
08:00 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
09:00 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
10:00 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
13:30 ~ SNOOKER : Campionatul Internaţional, la Daqing, în China

EuroSport 2

15:00 ~ PATINAJ ARTISTIC : Mare Premiu (Grand Prix), la Helsinki, în Finlanda
18:00 ~ PATINAJ ARTISTIC : Mare Premiu (Grand Prix), la Helsinki, în Finlanda
18:30 ~ PATINAJ ARTISTIC : Mare Premiu (Grand Prix), la Helsinki, în Finlanda

Telekom Sport 1

21:00 ~ FOTBAL : România – Liga 1 ~ Politehnica Iasi – Universitatea Craiova

Telekom Sport 2

12:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Paris (Franța) ~ ziua a cincea
21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Napoli – Empoli

Telekom Sport 3

18:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Ripensia Timisoara – FC Arges
20:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU: Paris (Franța) ~ ziua a cincea

Telekom Sport 4

21:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Stuttgart – Frankfurt

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns