DISTRIBUIȚI

Vineri 5 octombrie 2018 , pe posturile TV sportive din România , puteți urmări fotbal din campionatul româniei Liga 1 și Liga a 2 a dar și din La Liga , Bundesliga , Ligue 1 și Premier League .

Tenis din cadrul turneelor din Japonia și China se văd pe DIGI Sport 2 , 3 și 4

Antrenamentele pentru marele premiu al Japoniei poate fi urmărit în direct pe DIGI Sport 1 și Telekom Sport 1 , dar și handbal din cadrul EHF Champions League unde CSM București joacă împotriva formației FTC Budapesta .

Baschet din Liga Națională și din cel mai puternic campionat din lume , NBA . Iar pe EuroSportt 1 , iubitorii motociclismului pot urmări Campionatul Mondial din Thailanda .

DIGI Sport 1

08:00 ~ FORMULA 1 : Antrenamente / Marele Premiu al Japoniei
16:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Pandurii Targu Jiu – UTA Arad
18:30 ~ HANDBAL (EHF Champions League) CSM Bucuresti – FTC Budapesta
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Politehnica Iasi – FC Viitorul

DIGI Sport 2

06:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Beijing (China) Jan-Lennard Struff – Denis Shapovalov
07:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Shuai Zhang – Naomi Osaka
09:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Anastasija Sevastova – Dominika Cibulkova
11:30 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Katerina Siniakova – Caroline Wozniacki
14:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Nikoloz Basilashvili – Malek Jaziri
16:00 ~ TENIS : WTA – SIMPLU: Beijing (China) Qiang Wang – Aryna Sabalenka
21:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Werder Bremen – Wolfsburg

DIGI Sport 3

06:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Jan-Lennard Struff – Denis Shapovalov
07:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Daniil Medvedev – Milos Raonic
12:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Stefanos Tsitsipas – Kei Nishikori
14:00 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Tokyo (Japonia) Richard Gasquet – Kevin Anderson
22:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Athletic Bilbao – Real Sociedad

DIGI Sport 4

07:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Beijing (China) Fabio Fognini – Marton Fucsovics
09:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Beijing (China) Juan-Martin Del Potro – Filip Krajinovic
11:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Beijing (China) Kyle Edmund – Dusan Lajovic
14:30 ~ TENIS : ATP – SIMPLU : Beijing (China) Nikoloz Basilashvili – Malek Jaziri
14:30 ~ BASCHET : România – Liga Națională : Dinamo – BC CSU Sibiu
21:45 ~ FOTBAL : Franța – Ligue 1 ~ Toulouse – Nice

Look Sport

16:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Pandurii Targu Jiu – UTA Arad
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Politehnica Iasi – FC Viitorul

Look Plus

Nu există evenimente LIVE

Telekom Sport 1

08:00 ~ FORMULA 1 : Antrenamente / Marele Premiu al Japoniei
16:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Pandurii Targu Jiu – UTA Arad
18:30 ~ HANDBAL (EHF Champions League) CSM Bucuresti – FTC Budapesta
21:00 ~ FOTBAL : România – Liga a 2 a ~ Politehnica Iasi – FC Viitorul
03:30 ~ BASCHET : Statele Unite – NBA : Philadelphia – Dallas

Telekom Sport 2

22:00 ~ FOTBAL : Spania – La Liga ~ Athletic Bilbao – Real Sociedad

Telekom Sport 3

21:30 ~ FOTBAL : Germania – Bundesliga ~ Werder Bremen – Wolfsburg

Telekom Sport 4

21:30 ~ FOTBAL : Italia – Serie A ~ Torino – Frosinone

EuroSport 1

05:45 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
06:45 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
09:00 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
10:00 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
11:00 ~ MOTOCICLISM : Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
13:55 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia
19:55 ~ SNOOKER : Mastersul European, la Lommel, în Belgia
22:00 ~ FOTBAL : Anglia – Premier League ~ Brighton & Hove – West Ham United

EuroSport 2

Nu există evenimente LIVE

DISTRIBUIȚI

Lasă un răspuns