DISTRIBUIȚI

Fotbalul continuă și duminică 12 mai 2019 pe canalele sportive din românia , vom putea urmări partide din campionatul româniei , Liga 1 , Liga 2 și Liga a 3 a unde Rapid București joacă împotriva formației Unirea Slobozia și cu o victorie duminică după-amiază „alb-vișinii” sunt promovați și matematic în liga secundă din românia , vom putea urmări și dueluri din Serie A , Premier League , La Liga , Primeira Liga , SuperLiga Turciei dar și derby-ul din cehia Slavia Praga vs Victoria Plzen .

Iubitorii formulei 1 pot urmări și Marele premiul al Spaniei , dar și finala de handbal EHF Challenge Cup unde CSM București joacă împotriva formației Madeira Andebol .

Sport Oră Competiție Eveniment Transmis de :
FORMULA 1 11:15 Barcelona FIA Formula 3 Championship DIGI Sport 3
FORMULA 1 11:15 Barcelona FIA Formula 3 Championship TelekomSport 1
FORMULA 1 12:30 Barcelona FIA Formula 2 Championship DIGI Sport 3
FORMULA 1 12:30 Barcelona FIA Formula 2 Championship TelekomSport 1
FOTBAL 13:30 Italia – Serie A Torino – Sassuolo DIGI Sport 2
FOTBAL 13:30 Italia – Serie A Torino – Sassuolo TelekomSport 2
FOTBAL 14:00 România – Liga 2 Universitatea Cluj – UTA Arad DIGI Sport 1
FOTBAL 14:00 România – Liga 2 Universitatea Cluj – UTA Arad Look Sport
FOTBAL 14:00 România – Liga 2 Universitatea Cluj – UTA Arad TelekomSport 2
FORMULA 1 16:00 Cursa Marele Premiu al Spaniei  DIGI Sport 2
FOTBAL 16:00 Italia – Serie A Frosinone – Udinese TelekomSport 2
FOTBAL 16:00 Italia – Serie A Sampdoria – Empoli TelekomSport 1
FOTBAL 16:30 România – Liga 3 RAPID București – Unirea Slobozia DIGI Sport 1
VOLEI 17:00 România – Liga Națională Dinamo – Municipal Zalau / Arcada Galati – Baia Mare DIGI Sport 3
BASCHET 17:45 România – Liga Națională U-BT Cluj Napoca – CSM CSU Oradea DIGI Sport 4
FOTBAL 17:00 Anglia – Premier League Brighton & Hove Albion – Manchester City EuroSport
FOTBAL 17:00 Anglia – Premier League Tottenham – Everton TelekomSport 4
FOTBAL 19:00 Turcia – SuperLig İstanbul Başakşehir – Ankaragücü  Look Sport
FOTBAL 19:00 Cehia – 1.Liga  Slavia Praga – Viktoria Plzen TelekomSport 3
HANDBAL 19:00 EHF Challenge Cup Madeira Andebol vs. CSM Bucuresti DIGI Sport 3
HANDBAL 19:00 EHF Challenge Cup Madeira Andebol vs. CSM Bucuresti TelekomSport 4
FOTBAL 19:30 Spania – La Liga  FC Barcelona – Getafe TelekomSport 1
FOTBAL 19:30 Spania – La Liga  Real Sociedad – Real Madrid TelekomSport 2
FOTBAL 21:00 Româia – Liga 1 CFR Cluj – Craiova DIGI Sport 1
FOTBAL 21:00 Româia – Liga 1 CFR Cluj – Craiova Look Plus
FOTBAL 21:00 Româia – Liga 1 CFR Cluj – Craiova TelekomSport 3
FOTBAL 21:30 Italia – Serie A AS Roma – Juventus DIGI Sport 2
FOTBAL 21:30 Italia – Serie A AS Roma – Juventus TelekomSport 1
FOTBAL 22:00 Franța – Ligue 1 Olympique Marseille – Olympique Lyon DIGI Sport 4
FOTBAL 22:00 Portugalia – Primerira Liga Rio Ave – Benfica Lisabona Look Sport

Dacă vrei să urmărești on-line un anumit eveniment ( nu doar cele prezentate pe această pagină ) , poți accesa pagina Sporturi Live , pagină dedicată sportului on-line (live-stream) .

După cum v-am obișnuit pe pagina Sporturi Live iubitorii sportului pot vedea în direct sporturi precum : Fotbal / Tenis / Baschet / Hochei și Volei

Streaming-ul video al evenimentelor ce vor putea fi urmărite în direct pe PC / Tabletă / Laptop sau mobil , va putea fi accesat la ora când evenimentul va începe .

Lasă un răspuns